GÜNEY AFRIKA YURTDIŞI KARGO

Güney Afrika Yurtdışı Kargonuzu Güney Afrika Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Güney Afrika Doküman gönderimi, Güney Afrika Dosya gönderimi, Güney Afrika Evrak gönderimi, Güney Afrika Pasaport gönderimi, Güney Afrika Numune gönderimi, Güney Afrika Paket gönderimi, Güney Afrika Hediye gönderimi ve Güney Afrika Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Güney Afrika acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Güney Afrika Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Güney Afrika gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Güney Afrika’ya sevki yapılır.
Güney Afrika Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Güney Afrika gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Güney Afrika acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Güney Afrika Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Güney Afrika DHL, Güney Afrika FedEx ve Güney Afrika UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Güney Afrika Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Güney Afrika kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Güney Afrika Kargo Takip Numarası, gönderiniz Güney Afrika’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Güney Afrika’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Güney Afrika gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Güney Afrika’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GÜNEY AFRIKA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Güney Afrika Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Güney Afrika kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Güney Afrika koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Güney Afrika kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Güney Afrika kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Güney Afrika Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Güney Afrika’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Güney Afrika paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Güney Afrika yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Güney Afrika Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Güney Afrika Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.