GUERNSEY YURTDIŞI KARGO

Guernsey Yurtdışı Kargonuzu Guernsey Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Guernsey Doküman gönderimi, Guernsey Dosya gönderimi, Guernsey Evrak gönderimi, Guernsey Pasaport gönderimi, Guernsey Numune gönderimi, Guernsey Paket gönderimi, Guernsey Hediye gönderimi ve Guernsey Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Guernsey acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Guernsey Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Guernsey gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Guernsey’e sevki yapılır.
Guernsey Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Guernsey gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Guernsey acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Guernsey Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Guernsey DHL, Guernsey FedEx ve Guernsey UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Guernsey Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Guernsey kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Guernsey Kargo Takip Numarası, gönderiniz Guernsey’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Guernsey’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Guernsey gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Guernsey’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GUERNSEY’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Guernsey Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Guernsey kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Guernsey koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Guernsey kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Guernsey kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Guernsey Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Guernsey’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Guernsey paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Guernsey yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Guernsey Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Guernsey Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.