GUAM YURTDIŞI KARGO

Guam Yurtdışı Kargonuzu Guam Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Guam Doküman gönderimi, Guam Dosya gönderimi, Guam Evrak gönderimi, Guam Pasaport gönderimi, Guam Numune gönderimi, Guam Paket gönderimi, Guam Hediye gönderimi ve Guam Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Guam acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Guam Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Guam gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Guam’a sevki yapılır.
Guam Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Guam gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Guam acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Guam Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Guam DHL, Guam FedEx ve Guam UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Guam Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Guam kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Guam Kargo Takip Numarası, gönderiniz Guam’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Guam’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Guam gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Guam’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GUAM’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Guam Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Guam kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Guam koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Guam kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Guam kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Guam Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Guam’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Guam paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Guam yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Guam Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Guam Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.