GUADELOUPE YURTDIŞI KARGO

Guadeloupe Yurtdışı Kargonuzu Guadeloupe Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Guadeloupe Doküman gönderimi, Guadeloupe Dosya gönderimi, Guadeloupe Evrak gönderimi, Guadeloupe Pasaport gönderimi, Guadeloupe Numune gönderimi, Guadeloupe Paket gönderimi, Guadeloupe Hediye gönderimi ve Guadeloupe Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Guadeloupe acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Guadeloupe Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Guadeloupe gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Guadeloupe’ye sevki yapılır.
Guadeloupe Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Guadeloupe gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Guadeloupe acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Guadeloupe Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Guadeloupe DHL, Guadeloupe FedEx ve Guadeloupe UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Guadeloupe Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Guadeloupe kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Guadeloupe Kargo Takip Numarası, gönderiniz Guadeloupe’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Guadeloupe’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Guadeloupe gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Guadeloupe’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GUADELOUPE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Guadeloupe Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Guadeloupe kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Guadeloupe koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Guadeloupe kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Guadeloupe kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Guadeloupe Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Guadeloupe’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Guadeloupe paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Guadeloupe yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Guadeloupe Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Guadeloupe Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.