GRÖNLAND YURTDIŞI KARGO

Grönland Yurtdışı Kargonuzu Grönland Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Grönland Doküman gönderimi, Grönland Dosya gönderimi, Grönland Evrak gönderimi, Grönland Pasaport gönderimi, Grönland Numune gönderimi, Grönland Paket gönderimi, Grönland Hediye gönderimi ve Grönland Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Grönland acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Grönland Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Grönland gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Grönland’a sevki yapılır.
Grönland Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Grönland gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Grönland acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Grönland Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Grönland DHL, Grönland FedEx ve Grönland UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Grönland Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Grönland kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Grönland Kargo Takip Numarası, gönderiniz Grönland’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Grönland’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Grönland gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Grönland’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GRÖNLAND’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Grönland Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Grönland kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Grönland koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Grönland kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Grönland kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Grönland Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Grönland’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Grönland paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Grönland yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Grönland Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Grönland Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.