GINE YURTDIŞI KARGO

Gine Yurtdışı Kargonuzu Gine Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Gine Doküman gönderimi, Gine Dosya gönderimi, Gine Evrak gönderimi, Gine Pasaport gönderimi, Gine Numune gönderimi, Gine Paket gönderimi, Gine Hediye gönderimi ve Gine Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Gine acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Gine Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Gine gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Gine’ye sevki yapılır.
Gine Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Gine gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Gine acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Gine Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Gine DHL, Gine FedEx ve Gine UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Gine Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Gine kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Gine Kargo Takip Numarası, gönderiniz Gine’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Gine’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Gine gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Gine’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GINE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Gine Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Gine kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Gine koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Gine kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Gine kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Gine Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Gine’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Gine paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Gine yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Gine Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Gine Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.