Georgia Adaları’ya Proje Taşımacılığı

“Georgia Adaları’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Georgia Adaları’ya proje taşımacılığı, Georgia Adaları’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Georgia Adaları’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Georgia Adaları’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Georgia Adaları’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Georgia Adaları’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Georgia Adaları’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Georgia Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Georgia Adaları’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Georgia Adaları’ya Yol izni alma,
Georgia Adaları’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Georgia Adaları’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Georgia Adaları’ya Yerel bilgilendirme,
Georgia Adaları’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Georgia Adaları’ya Ağır yük taşımacılığı,
Georgia Adaları’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Georgia Adaları’ya Sipariş izleme,
Georgia Adaları’ya Vinç ve survey,
Georgia Adaları’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Georgia Adaları’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Georgia Adaları’ya Emtia sigortası,
Georgia Adaları’ya Belge çıkışı,
Georgia Adaları’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Georgia Adaları’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Georgia Adaları’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Georgia Adaları’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Georgia Adaları’ya Tank ve basınç araçları,
• Georgia Adaları’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Georgia Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Georgia Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Georgia Adaları’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Georgia Adaları’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Georgia Adaları’ya bazen bazı projelerin Georgia Adaları’ya hava, Georgia Adaları’ya kara, Georgia Adaları’ya tren, Georgia Adaları’ya gemi, Georgia Adaları’ya deniz, Georgia Adaları’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Georgia Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Georgia Adaları’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Georgia Adaları’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.