• Home
  • Blog
  • Georgia Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Georgia Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Georgia Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Georgia Adaları’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Georgia Adaları’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Georgia Adaları’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Georgia Adaları’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Georgia Adaları Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Georgia Adaları’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Georgia Adaları’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Georgia Adaları’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Georgia Adaları’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Georgia Adaları Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Georgia Adaları’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Georgia Adaları’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Georgia Adaları’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Georgia Adaları’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Georgia Adaları’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Georgia Adaları’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Georgia Adaları’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Georgia Adaları’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Georgia Adaları’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Georgia Adaları’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Georgia Adaları’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Georgia Adaları’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Georgia Adaları’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Georgia Adaları’ya İç taşıma

Georgia Adaları’ya Dokümantasyon

Georgia Adaları’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Georgia Adaları’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Georgia Adaları’ya özel sergiler, Georgia Adaları’ya kongreler, toplantılar ve Georgia Adaları’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Georgia Adaları’ya katılımcı firmalar, Georgia Adaları’ya stand imalatçıları, Georgia Adaları’ya fuar ve Georgia Adaları’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Georgia Adaları’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Georgia Adaları’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Georgia Adaları’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Georgia Adaları’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Georgia Adaları’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Georgia Adaları’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Georgia Adaları’ya  yüksek hizmet kalitesi, Georgia Adaları’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Georgia Adaları’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Georgia Adaları’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Georgia Adaları’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Georgia Adaları’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Georgia Adaları’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Georgia Adaları’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Georgia Adaları’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Georgia Adaları’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Georgia Adaları’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Georgia Adaları’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Georgia Adaları’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Georgia Adaları’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Georgia Adaları’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Georgia Adaları’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
%d blogcu bunu beğendi: