GEORGIA ADALARI YURTDIŞI KARGO

Georgia Adaları Yurtdışı Kargonuzu Georgia Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Georgia Adaları Doküman gönderimi, Georgia Adaları Dosya gönderimi, Georgia Adaları Evrak gönderimi, Georgia Adaları Pasaport gönderimi, Georgia Adaları Numune gönderimi, Georgia Adaları Paket gönderimi, Georgia Adaları Hediye gönderimi ve Georgia Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Georgia Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Georgia Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Georgia Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Georgia Adaları’ya sevki yapılır.
Georgia Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Georgia Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Georgia Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Georgia Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Georgia Adaları DHL, Georgia Adaları FedEx ve Georgia Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Georgia Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Georgia Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Georgia Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Georgia Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Georgia Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Georgia Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Georgia Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GEORGIA ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Georgia Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Georgia Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Georgia Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Georgia Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Georgia Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Georgia Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Georgia Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Georgia Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Georgia Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Georgia Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Georgia Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.