GANA YURTDIŞI KARGO

Gana Yurtdışı Kargonuzu Gana Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Gana Doküman gönderimi, Gana Dosya gönderimi, Gana Evrak gönderimi, Gana Pasaport gönderimi, Gana Numune gönderimi, Gana Paket gönderimi, Gana Hediye gönderimi ve Gana Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Gana acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Gana Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Gana gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Gana’ya sevki yapılır.
Gana Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Gana gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Gana acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Gana Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Gana DHL, Gana FedEx ve Gana UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Gana Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Gana kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Gana Kargo Takip Numarası, gönderiniz Gana’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Gana’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Gana gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Gana’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GANA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Gana Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Gana kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Gana koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Gana kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Gana kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Gana Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Gana’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Gana paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Gana yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Gana Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Gana Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.