GAMBIA YURTDIŞI KARGO

Gambia Yurtdışı Kargonuzu Gambia Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Gambia Doküman gönderimi, Gambia Dosya gönderimi, Gambia Evrak gönderimi, Gambia Pasaport gönderimi, Gambia Numune gönderimi, Gambia Paket gönderimi, Gambia Hediye gönderimi ve Gambia Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Gambia acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Gambia Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Gambia gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Gambia’ya sevki yapılır.
Gambia Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Gambia gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Gambia acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Gambia Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Gambia DHL, Gambia FedEx ve Gambia UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Gambia Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Gambia kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Gambia Kargo Takip Numarası, gönderiniz Gambia’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Gambia’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Gambia gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Gambia’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GAMBIA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Gambia Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Gambia kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Gambia koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Gambia kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Gambia kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Gambia Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Gambia’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Gambia paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Gambia yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Gambia Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Gambia Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.