GABON YURTDIŞI KARGO

Gabon Yurtdışı Kargonuzu Gabon Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Gabon Doküman gönderimi, Gabon Dosya gönderimi, Gabon Evrak gönderimi, Gabon Pasaport gönderimi, Gabon Numune gönderimi, Gabon Paket gönderimi, Gabon Hediye gönderimi ve Gabon Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Gabon acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Gabon Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Gabon gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Gabon’a sevki yapılır.
Gabon Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Gabon gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Gabon acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Gabon Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Gabon DHL, Gabon FedEx ve Gabon UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Gabon Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Gabon kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Gabon Kargo Takip Numarası, gönderiniz Gabon’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Gabon’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Gabon gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Gabon’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GABON’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Gabon Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Gabon kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Gabon koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Gabon kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Gabon kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Gabon Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Gabon’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Gabon paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Gabon yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Gabon Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Gabon Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.