FRANSA YURTDIŞI KARGO

Fransa Yurtdışı Kargonuzu Fransa Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Fransa Doküman gönderimi, Fransa Dosya gönderimi, Fransa Evrak gönderimi, Fransa Pasaport gönderimi, Fransa Numune gönderimi, Fransa Paket gönderimi, Fransa Hediye gönderimi ve Fransa Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Fransa acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Fransa Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Fransa gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Fransa’ya sevki yapılır.
Fransa Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Fransa gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Fransa acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Fransa Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Fransa DHL, Fransa FedEx ve Fransa UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Fransa Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Fransa kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Fransa Kargo Takip Numarası, gönderiniz Fransa’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Fransa’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Fransa gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Fransa’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

FRANSA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Fransa Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Fransa kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Fransa koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Fransa kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Fransa kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Fransa Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Fransa’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Fransa paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Fransa yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Fransa Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Fransa Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.