FINLANDIYA YURTDIŞI KARGO

Finlandiya Yurtdışı Kargonuzu Finlandiya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Finlandiya Doküman gönderimi, Finlandiya Dosya gönderimi, Finlandiya Evrak gönderimi, Finlandiya Pasaport gönderimi, Finlandiya Numune gönderimi, Finlandiya Paket gönderimi, Finlandiya Hediye gönderimi ve Finlandiya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Finlandiya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Finlandiya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Finlandiya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Finlandiya’ya sevki yapılır.
Finlandiya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Finlandiya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Finlandiya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Finlandiya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Finlandiya DHL, Finlandiya FedEx ve Finlandiya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Finlandiya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Finlandiya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Finlandiya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Finlandiya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Finlandiya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Finlandiya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Finlandiya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

FINLANDIYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Finlandiya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Finlandiya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Finlandiya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Finlandiya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Finlandiya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Finlandiya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Finlandiya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Finlandiya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Finlandiya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Finlandiya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Finlandiya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.