Filistin Bölgesi’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Filistin Bölgesi’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Filistin Bölgesi’nin sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Filistin Bölgesi’ye yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Filistin Bölgesi’ye fuar alanı handling servislerinin sunulması, Filistin Bölgesi’ye depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Filistin Bölgesi Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Filistin Bölgesi’ye aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Filistin Bölgesi’ye bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Filistin Bölgesi’ye gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Filistin Bölgesi’ye ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Filistin Bölgesi Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Filistin Bölgesi’ye fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Filistin Bölgesi’ye fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Filistin Bölgesi’ye bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Filistin Bölgesi’ye tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Filistin Bölgesi’ye birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Filistin Bölgesi’ye fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Filistin Bölgesi’ye bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Filistin Bölgesi’ye muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Filistin Bölgesi’ye en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Filistin Bölgesi’ye Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Filistin Bölgesi’ye Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Filistin Bölgesi’ye Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Filistin Bölgesi’ye Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Filistin Bölgesi’ye İç taşıma

Filistin Bölgesi’ye Dokümantasyon

Filistin Bölgesi’ye Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Filistin Bölgesi’ye Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Filistin Bölgesi’ye özel sergiler, Filistin Bölgesi’ye kongreler, toplantılar ve Filistin Bölgesi’ye konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Filistin Bölgesi’ye katılımcı firmalar, Filistin Bölgesi’ye stand imalatçıları, Filistin Bölgesi’ye fuar ve Filistin Bölgesi’ye sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Filistin Bölgesi’ye Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Filistin Bölgesi’ye Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Filistin Bölgesi’ye Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Filistin Bölgesi’ye Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Filistin Bölgesi’ye Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Filistin Bölgesi’ye yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Filistin Bölgesi’ye  yüksek hizmet kalitesi, Filistin Bölgesi’ye dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Filistin Bölgesi’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Filistin Bölgesi’ye  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Filistin Bölgesi’ye Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Filistin Bölgesi’ye bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Filistin Bölgesi’ye o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Filistin Bölgesi’ye gitmesi için mal uçağa yüklenir. Filistin Bölgesi’ye gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Filistin Bölgesi’ye gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Filistin Bölgesi’ye gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Filistin Bölgesi’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Filistin Bölgesi’ye Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Filistin Bölgesi’nin sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Filistin Bölgesi’ye bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Filistin Bölgesi’ye poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.