Filistin Bölgesi’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Filistin Bölgesi’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Filistin Bölgesi’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Filistin Bölgesi’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Filistin Bölgesi’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Filistin Bölgesi’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Filistin Bölgesi’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Filistin Bölgesi’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Filistin Bölgesi’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Filistin Bölgesi’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Filistin Bölgesi’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Filistin Bölgesi’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Filistin Bölgesi’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Filistin Bölgesi’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Filistin Bölgesi’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Filistin Bölgesi’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Filistin Bölgesi’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Filistin Bölgesi’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Filistin Bölgesi’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Filistin Bölgesi’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Filistin Bölgesi’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Filistin Bölgesi’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Filistin Bölgesi’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Filistin Bölgesi’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Filistin Bölgesi’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Filistin Bölgesi’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Filistin Bölgesi’ye Beton santralleri taşımacılığı

Filistin Bölgesi’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Filistin Bölgesi’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Filistin Bölgesi’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Filistin Bölgesi’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Filistin Bölgesi’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Filistin Bölgesi’ye bazı yüklerde Filistin Bölgesi’ye günlük hareket saatleri, Filistin Bölgesi’ye taşımaya devam edilecek saatler, Filistin Bölgesi’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Filistin Bölgesi’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Filistin Bölgesi’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Filistin Bölgesi’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Filistin Bölgesi’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Filistin Bölgesi’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.