FILISTIN BÖLGESI YURTDIŞI KARGO

Filistin Bölgesi Yurtdışı Kargonuzu Filistin Bölgesi Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Filistin Bölgesi Doküman gönderimi, Filistin Bölgesi Dosya gönderimi, Filistin Bölgesi Evrak gönderimi, Filistin Bölgesi Pasaport gönderimi, Filistin Bölgesi Numune gönderimi, Filistin Bölgesi Paket gönderimi, Filistin Bölgesi Hediye gönderimi ve Filistin Bölgesi Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Filistin Bölgesi acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Filistin Bölgesi Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Filistin Bölgesi gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Filistin Bölgesi’ye sevki yapılır.
Filistin Bölgesi Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Filistin Bölgesi gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Filistin Bölgesi acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Filistin Bölgesi Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Filistin Bölgesi DHL, Filistin Bölgesi FedEx ve Filistin Bölgesi UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Filistin Bölgesi Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Filistin Bölgesi kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Filistin Bölgesi Kargo Takip Numarası, gönderiniz Filistin Bölgesi’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Filistin Bölgesi’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Filistin Bölgesi gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Filistin Bölgesi’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

FILISTIN BÖLGESI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Filistin Bölgesi Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Filistin Bölgesi kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Filistin Bölgesi koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Filistin Bölgesi kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Filistin Bölgesi kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Filistin Bölgesi Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Filistin Bölgesi’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Filistin Bölgesi paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Filistin Bölgesi yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Filistin Bölgesi Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Filistin Bölgesi Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.