FILIPINLER YURTDIŞI KARGO

Filipinler Yurtdışı Kargonuzu Filipinler Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Filipinler Doküman gönderimi, Filipinler Dosya gönderimi, Filipinler Evrak gönderimi, Filipinler Pasaport gönderimi, Filipinler Numune gönderimi, Filipinler Paket gönderimi, Filipinler Hediye gönderimi ve Filipinler Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Filipinler acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Filipinler Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Filipinler gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Filipinler’e sevki yapılır.
Filipinler Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Filipinler gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Filipinler acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Filipinler Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Filipinler DHL, Filipinler FedEx ve Filipinler UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Filipinler Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Filipinler kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Filipinler Kargo Takip Numarası, gönderiniz Filipinler’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Filipinler’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Filipinler gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Filipinler’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

FILIPINLER’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Filipinler Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Filipinler kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Filipinler koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Filipinler kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Filipinler kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Filipinler Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Filipinler’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Filipinler paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Filipinler yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Filipinler Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Filipinler Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.