Fildişi Sahilleri’ye Proje Taşımacılığı

“Fildişi Sahilleri’ye Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Fildişi Sahilleri’ye proje taşımacılığı, Fildişi Sahilleri’ye taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Fildişi Sahilleri’ye proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Fildişi Sahilleri’ye birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Fildişi Sahilleri’nin belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Fildişi Sahilleri’ye ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Fildişi Sahilleri’ye proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Fildişi Sahilleri PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Fildişi Sahilleri’ye Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Fildişi Sahilleri’ye Yol izni alma,
Fildişi Sahilleri’ye Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Fildişi Sahilleri’ye Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Fildişi Sahilleri’ye Yerel bilgilendirme,
Fildişi Sahilleri’ye Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Fildişi Sahilleri’ye Ağır yük taşımacılığı,
Fildişi Sahilleri’ye Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Fildişi Sahilleri’ye Sipariş izleme,
Fildişi Sahilleri’ye Vinç ve survey,
Fildişi Sahilleri’ye Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Fildişi Sahilleri’ye Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Fildişi Sahilleri’ye Emtia sigortası,
Fildişi Sahilleri’ye Belge çıkışı,
Fildişi Sahilleri’ye Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Fildişi Sahilleri’ye Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Fildişi Sahilleri’ye Buhar ve gaz türbinleri,
• Fildişi Sahilleri’ye Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Fildişi Sahilleri’ye Tank ve basınç araçları,
• Fildişi Sahilleri’ye Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Fildişi Sahilleri PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Fildişi Sahilleri’ye proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Fildişi Sahilleri’ye taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Fildişi Sahilleri’ye proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Fildişi Sahilleri’ye bazen bazı projelerin Fildişi Sahilleri’ye hava, Fildişi Sahilleri’ye kara, Fildişi Sahilleri’ye tren, Fildişi Sahilleri’ye gemi, Fildişi Sahilleri’ye deniz, Fildişi Sahilleri’ye kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Fildişi Sahilleri’ye proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Fildişi Sahilleri’ye hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Fildişi Sahilleri’ye proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.