Fildişi Sahilleri’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Fildişi Sahilleri’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Fildişi Sahilleri’nin sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Fildişi Sahilleri’ye yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Fildişi Sahilleri’ye fuar alanı handling servislerinin sunulması, Fildişi Sahilleri’ye depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Fildişi Sahilleri Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Fildişi Sahilleri’ye aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Fildişi Sahilleri’ye bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Fildişi Sahilleri’ye gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Fildişi Sahilleri’ye ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Fildişi Sahilleri Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Fildişi Sahilleri’ye fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Fildişi Sahilleri’ye fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Fildişi Sahilleri’ye bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Fildişi Sahilleri’ye tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Fildişi Sahilleri’ye birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Fildişi Sahilleri’ye fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Fildişi Sahilleri’ye bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Fildişi Sahilleri’ye muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Fildişi Sahilleri’ye en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Fildişi Sahilleri’ye Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Fildişi Sahilleri’ye Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Fildişi Sahilleri’ye Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Fildişi Sahilleri’ye Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Fildişi Sahilleri’ye İç taşıma

Fildişi Sahilleri’ye Dokümantasyon

Fildişi Sahilleri’ye Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Fildişi Sahilleri’ye Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Fildişi Sahilleri’ye özel sergiler, Fildişi Sahilleri’ye kongreler, toplantılar ve Fildişi Sahilleri’ye konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Fildişi Sahilleri’ye katılımcı firmalar, Fildişi Sahilleri’ye stand imalatçıları, Fildişi Sahilleri’ye fuar ve Fildişi Sahilleri’ye sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Fildişi Sahilleri’ye Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Fildişi Sahilleri’ye Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Fildişi Sahilleri’ye Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Fildişi Sahilleri’ye Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Fildişi Sahilleri’ye Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Fildişi Sahilleri’ye yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Fildişi Sahilleri’ye  yüksek hizmet kalitesi, Fildişi Sahilleri’ye dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Fildişi Sahilleri’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Fildişi Sahilleri’ye  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Fildişi Sahilleri’ye Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Fildişi Sahilleri’ye bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Fildişi Sahilleri’ye o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Fildişi Sahilleri’ye gitmesi için mal uçağa yüklenir. Fildişi Sahilleri’ye gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Fildişi Sahilleri’ye gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Fildişi Sahilleri’ye gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Fildişi Sahilleri’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Fildişi Sahilleri’ye Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Fildişi Sahilleri’nin sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Fildişi Sahilleri’ye bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Fildişi Sahilleri’ye poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.