Fildişi Sahilleri’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Fildişi Sahilleri’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Fildişi Sahilleri’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Fildişi Sahilleri’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Fildişi Sahilleri’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Fildişi Sahilleri’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Fildişi Sahilleri’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Fildişi Sahilleri’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Fildişi Sahilleri’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Fildişi Sahilleri’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Fildişi Sahilleri’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Fildişi Sahilleri’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Fildişi Sahilleri’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Fildişi Sahilleri’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Fildişi Sahilleri’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Fildişi Sahilleri’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Fildişi Sahilleri’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Fildişi Sahilleri’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Fildişi Sahilleri’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Fildişi Sahilleri’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Fildişi Sahilleri’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Fildişi Sahilleri’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Fildişi Sahilleri’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Fildişi Sahilleri’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Fildişi Sahilleri’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Fildişi Sahilleri’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Fildişi Sahilleri’ye Beton santralleri taşımacılığı

Fildişi Sahilleri’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Fildişi Sahilleri’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Fildişi Sahilleri’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Fildişi Sahilleri’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Fildişi Sahilleri’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Fildişi Sahilleri’ye bazı yüklerde Fildişi Sahilleri’ye günlük hareket saatleri, Fildişi Sahilleri’ye taşımaya devam edilecek saatler, Fildişi Sahilleri’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Fildişi Sahilleri’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Fildişi Sahilleri’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Fildişi Sahilleri’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Fildişi Sahilleri’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Fildişi Sahilleri’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.