FILDIŞI SAHILLERI YURTDIŞI KARGO

Fildişi Sahilleri Yurtdışı Kargonuzu Fildişi Sahilleri Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Fildişi Sahilleri Doküman gönderimi, Fildişi Sahilleri Dosya gönderimi, Fildişi Sahilleri Evrak gönderimi, Fildişi Sahilleri Pasaport gönderimi, Fildişi Sahilleri Numune gönderimi, Fildişi Sahilleri Paket gönderimi, Fildişi Sahilleri Hediye gönderimi ve Fildişi Sahilleri Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Fildişi Sahilleri acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Fildişi Sahilleri Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Fildişi Sahilleri gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Fildişi Sahilleri’ye sevki yapılır.
Fildişi Sahilleri Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Fildişi Sahilleri gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Fildişi Sahilleri acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Fildişi Sahilleri Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Fildişi Sahilleri DHL, Fildişi Sahilleri FedEx ve Fildişi Sahilleri UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Fildişi Sahilleri Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Fildişi Sahilleri kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Fildişi Sahilleri Kargo Takip Numarası, gönderiniz Fildişi Sahilleri’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Fildişi Sahilleri’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Fildişi Sahilleri gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Fildişi Sahilleri’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

FILDIŞI SAHILLERI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Fildişi Sahilleri Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Fildişi Sahilleri kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Fildişi Sahilleri koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Fildişi Sahilleri kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Fildişi Sahilleri kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Fildişi Sahilleri Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Fildişi Sahilleri’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Fildişi Sahilleri paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Fildişi Sahilleri yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Fildişi Sahilleri Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Fildişi Sahilleri Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.