FAS YURTDIŞI KARGO

Fas Yurtdışı Kargonuzu Fas Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Fas Doküman gönderimi, Fas Dosya gönderimi, Fas Evrak gönderimi, Fas Pasaport gönderimi, Fas Numune gönderimi, Fas Paket gönderimi, Fas Hediye gönderimi ve Fas Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Fas acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Fas Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Fas gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Fas’a sevki yapılır.
Fas Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Fas gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Fas acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Fas Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Fas DHL, Fas FedEx ve Fas UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Fas Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Fas kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Fas Kargo Takip Numarası, gönderiniz Fas’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Fas’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Fas gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Fas’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

FAS’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Fas Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Fas kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Fas koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Fas kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Fas kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Fas Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Fas’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Fas paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Fas yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Fas Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Fas Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.