• Home
  • Blog
  • Faroe Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Faroe Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Faroe Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Faroe Adaları’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Faroe Adaları’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Faroe Adaları’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Faroe Adaları’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Faroe Adaları Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Faroe Adaları’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Faroe Adaları’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Faroe Adaları’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Faroe Adaları’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Faroe Adaları Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Faroe Adaları’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Faroe Adaları’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Faroe Adaları’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Faroe Adaları’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Faroe Adaları’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Faroe Adaları’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Faroe Adaları’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Faroe Adaları’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Faroe Adaları’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Faroe Adaları’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Faroe Adaları’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Faroe Adaları’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Faroe Adaları’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Faroe Adaları’ya İç taşıma

Faroe Adaları’ya Dokümantasyon

Faroe Adaları’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Faroe Adaları’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Faroe Adaları’ya özel sergiler, Faroe Adaları’ya kongreler, toplantılar ve Faroe Adaları’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Faroe Adaları’ya katılımcı firmalar, Faroe Adaları’ya stand imalatçıları, Faroe Adaları’ya fuar ve Faroe Adaları’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Faroe Adaları’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Faroe Adaları’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Faroe Adaları’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Faroe Adaları’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Faroe Adaları’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Faroe Adaları’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Faroe Adaları’ya  yüksek hizmet kalitesi, Faroe Adaları’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Faroe Adaları’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Faroe Adaları’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Faroe Adaları’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Faroe Adaları’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Faroe Adaları’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Faroe Adaları’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Faroe Adaları’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Faroe Adaları’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Faroe Adaları’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Faroe Adaları’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Faroe Adaları’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Faroe Adaları’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Faroe Adaları’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Faroe Adaları’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
%d blogcu bunu beğendi: