Faroe Adaları’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Faroe Adaları’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Faroe Adaları’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Faroe Adaları’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Faroe Adaları’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Faroe Adaları’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Faroe Adaları’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Faroe Adaları’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Faroe Adaları’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Faroe Adaları’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Faroe Adaları’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Faroe Adaları’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Faroe Adaları’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Faroe Adaları’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Faroe Adaları’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Faroe Adaları’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Faroe Adaları’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Faroe Adaları’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Faroe Adaları’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Faroe Adaları’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Faroe Adaları’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Faroe Adaları’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Faroe Adaları’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Faroe Adaları’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Faroe Adaları’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Faroe Adaları’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Faroe Adaları’ya Beton santralleri taşımacılığı

Faroe Adaları’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Faroe Adaları’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Faroe Adaları’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Faroe Adaları’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Faroe Adaları’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Faroe Adaları’ya bazı yüklerde Faroe Adaları’ya günlük hareket saatleri, Faroe Adaları’ya taşımaya devam edilecek saatler, Faroe Adaları’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Faroe Adaları’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Faroe Adaları’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Faroe Adaları’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Faroe Adaları’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Faroe Adaları’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.