FAROE ADALARI YURTDIŞI KARGO

Faroe Adaları Yurtdışı Kargonuzu Faroe Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Faroe Adaları Doküman gönderimi, Faroe Adaları Dosya gönderimi, Faroe Adaları Evrak gönderimi, Faroe Adaları Pasaport gönderimi, Faroe Adaları Numune gönderimi, Faroe Adaları Paket gönderimi, Faroe Adaları Hediye gönderimi ve Faroe Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Faroe Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Faroe Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Faroe Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Faroe Adaları’ya sevki yapılır.
Faroe Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Faroe Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Faroe Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Faroe Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Faroe Adaları DHL, Faroe Adaları FedEx ve Faroe Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Faroe Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Faroe Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Faroe Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Faroe Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Faroe Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Faroe Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Faroe Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

FAROE ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Faroe Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Faroe Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Faroe Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Faroe Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Faroe Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Faroe Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Faroe Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Faroe Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Faroe Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Faroe Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Faroe Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.