FALKLAND YURTDIŞI KARGO

Falkland Yurtdışı Kargonuzu Falkland Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Falkland Doküman gönderimi, Falkland Dosya gönderimi, Falkland Evrak gönderimi, Falkland Pasaport gönderimi, Falkland Numune gönderimi, Falkland Paket gönderimi, Falkland Hediye gönderimi ve Falkland Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Falkland acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Falkland Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Falkland gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Falkland’a sevki yapılır.
Falkland Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Falkland gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Falkland acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Falkland Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Falkland DHL, Falkland FedEx ve Falkland UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Falkland Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Falkland kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Falkland Kargo Takip Numarası, gönderiniz Falkland’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Falkland’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Falkland gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Falkland’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

FALKLAND’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Falkland Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Falkland kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Falkland koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Falkland kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Falkland kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Falkland Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Falkland’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Falkland paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Falkland yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Falkland Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Falkland Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.