ETIYOPYA YURTDIŞI KARGO

Etiyopya Yurtdışı Kargonuzu Etiyopya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Etiyopya Doküman gönderimi, Etiyopya Dosya gönderimi, Etiyopya Evrak gönderimi, Etiyopya Pasaport gönderimi, Etiyopya Numune gönderimi, Etiyopya Paket gönderimi, Etiyopya Hediye gönderimi ve Etiyopya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Etiyopya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Etiyopya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Etiyopya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Etiyopya’ya sevki yapılır.
Etiyopya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Etiyopya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Etiyopya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Etiyopya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Etiyopya DHL, Etiyopya FedEx ve Etiyopya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Etiyopya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Etiyopya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Etiyopya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Etiyopya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Etiyopya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Etiyopya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Etiyopya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ETIYOPYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Etiyopya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Etiyopya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Etiyopya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Etiyopya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Etiyopya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Etiyopya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Etiyopya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Etiyopya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Etiyopya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Etiyopya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Etiyopya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.