• Home
  • Blog
  • Ermenistan’a Konteyner Taşımacılığı

Ermenistan’a Konteyner Taşımacılığı

Hem denizyolu hem de karayolu taşımacılığında en çok tercih edilen ekipman özelliğine sahiptir. Konteyner sayesinde taşımakta olduğumuz yükü sağlam bir şekilde taşımamızı sağlamaktadır. Bunun yanında sanayi de kullanılan hammaddeler, tarım ürünleri ya da inşaat malzemeleri gibi aklınıza gelebilecek her şey taşınabilir.

Ermenistan’a Konteyner Taşımacılığı Nedir?

Ülkeler arası ticaretin gelişmesi ile birlikte malzeme taşıyacak firmalara olan ihtiyaçta artmaktadır. Konteyner ile taşımanın bu kadar popüler olmasının sebebi dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olmasıdır. Hem maliyet açısından hem de işlevsellik yönünden oldukça kullanışlıdır.

Ermenistan Denizyolu üzerinden konteyner taşımacılığı yapan firmamız Kargo34 için oldukça önemlidir. Ermenistan gibi uzak veya deniz aşırı olan ülkeler ile yapılmakta olan ticaretin %98’i deniz yolu ve konteyner taşımacılığı ile yapılıyor.

Kargo34, Ermenistan yük taşımacılığının büyük bir kısmını oluşturan konteyner taşımacılık sektöründe söz sahibi olmuştur. Kargo34 Ermenistan dünyanın her yerinden, ihracat ve ithalat yapmakta olan firmalar adına yükü Ermenistan’dan varış ülkesine kadar olan süreyi kontrol eder ve yönetimini yapar.

Kargo34 sayesinde malzemelerinizin yüklü olduğu konteynerlar Ermenistan’dan alınıp boşaltma adresine götürülmesinden, gümrükleme hizmetlerinin yapılmasına kadar tüm detayları siz değerli müşterilerimiz için yapar.

Kargo34 Ermenistan’a Havayolu Konteyner Taşımacılığı ve Denizyolu Konteyner Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ebatları büyük olan malzemelerinizi güvenle ve yasal yollar ile Ermenistan’a götürmekteyiz.

Ermenistan içinde bulunan araç filolarımız ile uluslararası denizyolu  konteyner taşımacılığı hizmetini güvenli bir şekilde ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. İthalat ya da ihracat yapılan Ermenistan’dan gelen veya Ermenistan’a giden malzemeleri ulaştırırken malzemelerinizi dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Ermenistan’a vermiş olduğumuz konteyner taşıma hizmeti  ülkelerin başında yer almaktadır. Türkiye’den Ermenistan’a malzeme gönderimlerinde gemi konteyner taşımacılığını tecrübeli ekibimiz ile yapmaktayız. Tüm ulusal ve uluslararası geçerliği bulunan yetki belgelerimiz mevcut. Ermenistan taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen Kargo34 taşıma sektöründe kendinden bahsettirmektedir. Ermenistan’a konteyner işlemlerinizi korunaklı bir şekilde yapıyoruz. Malzemenizin büyüklüğü ne olursa olsun toplu olarak Ermenistan’a ulaştırıyoruz.

 Konteynerlar sayesinde Ermenistan’a gidecek olan malzemeler sudan, nemden etkilenmemektedir. Bunun yanında bu konteynerlar Ermenistan’a giden malzemeleri kırılma ve parçalanma gibi zararlardan ve ürün firelerinden de korumaktadır.

 Kargo34 olarak uzun yıllar boyu konteyner ile taşıma sektöründe hizmet vermiş ve tecrübeli ekiplerimiz ile Ermenistan’a taşımacılığı aksatmadan yapmaktayız!

Ermenistan’a yapılan konteyner taşıma işlemleri, yapılan yazılı anlaşmalar ve sözleşmeler doğrultusunda yapıyoruz. Ermenistan’a göndermek istediğiniz malın, ebadı, ağırlığı belirlenir. Çıkan sonuçlar doğrultusunda Ermenistan’a maliyeti çıkarılır. Maliyeti çıkarırken yol koşulları ve gönderilecek malın özellikleri de göz önüne alınır.

Kargo34 Ermenistan’a yaptığı taşıma işlemlerini, sınır kapıları ve limanların uluslararası taşımacılık kanunlarına göre yapmaktadır. Ermenistan’a yapılan bütün sevkiyat işlemleri yol ve liman takip sistemleri tarafından izlenmektedir. Ermenistan’a sevkiyat aşamaları yetkili personelimiz tarafından tarafından malzeme teslimine kadar izlenmektedir. Ermenistan’a konteyner taşımacılığı yapan Kargo34  en çok tercih edilmekte olan ve en güvenilir firmayız!

 Malzemelerinizi Ermenistan’a kara ve denizyolu ile uygun fiyatlara götürüyoruz.

 Ermenistan’a yapmış olduğumuz Denizyolu konteyner taşımacılığı en büyük taşımacılık hizmetlerinin içinde yer alır.  Kargo34 olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Ermenistan’a yapılan konteyner sevkiyatlarından önce araçlarımız ve filolarımızın düzenli bakımları yapılmakta ve yasal kontrolleri kontrol edilmektedir. Ermenistan’a sevk edilmek üzere yola çıkan malzemelerinizin sağlam bir şekilde gitmesini garanti altına alarak ve güvenli taşıma hizmeti  sunarak Türkiye’den Ermenistan’a götürüyoruz.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
%d blogcu bunu beğendi: