ERMENISTAN YURTDIŞI KARGO

Ermenistan Yurtdışı Kargonuzu Ermenistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Ermenistan Doküman gönderimi, Ermenistan Dosya gönderimi, Ermenistan Evrak gönderimi, Ermenistan Pasaport gönderimi, Ermenistan Numune gönderimi, Ermenistan Paket gönderimi, Ermenistan Hediye gönderimi ve Ermenistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Ermenistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Ermenistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Ermenistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Ermenistan’a sevki yapılır.
Ermenistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Ermenistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Ermenistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Ermenistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Ermenistan DHL, Ermenistan FedEx ve Ermenistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Ermenistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Ermenistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Ermenistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Ermenistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Ermenistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Ermenistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Ermenistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ERMENISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Ermenistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Ermenistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Ermenistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Ermenistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Ermenistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Ermenistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Ermenistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Ermenistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Ermenistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Ermenistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Ermenistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.