ENDONEZYA YURTDIŞI KARGO

Endonezya Yurtdışı Kargonuzu Endonezya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Endonezya Doküman gönderimi, Endonezya Dosya gönderimi, Endonezya Evrak gönderimi, Endonezya Pasaport gönderimi, Endonezya Numune gönderimi, Endonezya Paket gönderimi, Endonezya Hediye gönderimi ve Endonezya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Endonezya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Endonezya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Endonezya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Endonezya’ya sevki yapılır.
Endonezya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Endonezya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Endonezya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Endonezya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Endonezya DHL, Endonezya FedEx ve Endonezya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Endonezya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Endonezya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Endonezya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Endonezya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Endonezya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Endonezya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Endonezya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ENDONEZYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Endonezya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Endonezya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Endonezya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Endonezya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Endonezya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Endonezya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Endonezya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Endonezya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Endonezya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Endonezya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Endonezya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.