EL SALVADOR YURTDIŞI KARGO

El Salvador Yurtdışı Kargonuzu El Salvador Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

El Salvador Doküman gönderimi, El Salvador Dosya gönderimi, El Salvador Evrak gönderimi, El Salvador Pasaport gönderimi, El Salvador Numune gönderimi, El Salvador Paket gönderimi, El Salvador Hediye gönderimi ve El Salvador Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için El Salvador acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

El Salvador Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
El Salvador gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün El Salvador’a sevki yapılır.
El Salvador Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri El Salvador gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki El Salvador acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
El Salvador Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz El Salvador DHL, El Salvador FedEx ve El Salvador UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

El Salvador Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, El Salvador kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

El Salvador Kargo Takip Numarası, gönderiniz El Salvador’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
El Salvador’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için El Salvador gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

El Salvador’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

EL SALVADOR’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

El Salvador Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı El Salvador kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
El Salvador koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
El Salvador kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
El Salvador kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
El Salvador Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
El Salvador’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
El Salvador paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
El Salvador yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
El Salvador Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online El Salvador Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.