EKVATOR YURTDIŞI KARGO

Ekvator Yurtdışı Kargonuzu Ekvator Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Ekvator Doküman gönderimi, Ekvator Dosya gönderimi, Ekvator Evrak gönderimi, Ekvator Pasaport gönderimi, Ekvator Numune gönderimi, Ekvator Paket gönderimi, Ekvator Hediye gönderimi ve Ekvator Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Ekvator acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Ekvator Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Ekvator gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Ekvator’a sevki yapılır.
Ekvator Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Ekvator gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Ekvator acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Ekvator Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Ekvator DHL, Ekvator FedEx ve Ekvator UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Ekvator Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Ekvator kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Ekvator Kargo Takip Numarası, gönderiniz Ekvator’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Ekvator’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Ekvator gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Ekvator’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

EKVATOR’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Ekvator Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Ekvator kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Ekvator koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Ekvator kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Ekvator kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Ekvator Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Ekvator’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Ekvator paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Ekvator yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Ekvator Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Ekvator Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: