Ekvator Ginesi’ye Proje Taşımacılığı

“Ekvator Ginesi’ye Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Ekvator Ginesi’ye proje taşımacılığı, Ekvator Ginesi’ye taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Ekvator Ginesi’ye proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Ekvator Ginesi’ye birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Ekvator Ginesi’nin belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Ekvator Ginesi’ye ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Ekvator Ginesi’ye proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Ekvator Ginesi PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Ekvator Ginesi’ye Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Ekvator Ginesi’ye Yol izni alma,
Ekvator Ginesi’ye Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Ekvator Ginesi’ye Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Ekvator Ginesi’ye Yerel bilgilendirme,
Ekvator Ginesi’ye Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Ekvator Ginesi’ye Ağır yük taşımacılığı,
Ekvator Ginesi’ye Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Ekvator Ginesi’ye Sipariş izleme,
Ekvator Ginesi’ye Vinç ve survey,
Ekvator Ginesi’ye Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Ekvator Ginesi’ye Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Ekvator Ginesi’ye Emtia sigortası,
Ekvator Ginesi’ye Belge çıkışı,
Ekvator Ginesi’ye Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Ekvator Ginesi’ye Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Ekvator Ginesi’ye Buhar ve gaz türbinleri,
• Ekvator Ginesi’ye Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Ekvator Ginesi’ye Tank ve basınç araçları,
• Ekvator Ginesi’ye Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Ekvator Ginesi PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Ekvator Ginesi’ye proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Ekvator Ginesi’ye taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Ekvator Ginesi’ye proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Ekvator Ginesi’ye bazen bazı projelerin Ekvator Ginesi’ye hava, Ekvator Ginesi’ye kara, Ekvator Ginesi’ye tren, Ekvator Ginesi’ye gemi, Ekvator Ginesi’ye deniz, Ekvator Ginesi’ye kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Ekvator Ginesi’ye proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Ekvator Ginesi’ye hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Ekvator Ginesi’ye proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.