Ekvator Ginesi’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Ekvator Ginesi’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Ekvator Ginesi’nin sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Ekvator Ginesi’ye yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Ekvator Ginesi’ye fuar alanı handling servislerinin sunulması, Ekvator Ginesi’ye depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Ekvator Ginesi Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Ekvator Ginesi’ye aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Ekvator Ginesi’ye bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Ekvator Ginesi’ye gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Ekvator Ginesi’ye ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Ekvator Ginesi Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Ekvator Ginesi’ye fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Ekvator Ginesi’ye fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Ekvator Ginesi’ye bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Ekvator Ginesi’ye tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Ekvator Ginesi’ye birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Ekvator Ginesi’ye fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Ekvator Ginesi’ye bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Ekvator Ginesi’ye muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Ekvator Ginesi’ye en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Ekvator Ginesi’ye Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Ekvator Ginesi’ye Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Ekvator Ginesi’ye Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Ekvator Ginesi’ye Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Ekvator Ginesi’ye İç taşıma

Ekvator Ginesi’ye Dokümantasyon

Ekvator Ginesi’ye Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Ekvator Ginesi’ye Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Ekvator Ginesi’ye özel sergiler, Ekvator Ginesi’ye kongreler, toplantılar ve Ekvator Ginesi’ye konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Ekvator Ginesi’ye katılımcı firmalar, Ekvator Ginesi’ye stand imalatçıları, Ekvator Ginesi’ye fuar ve Ekvator Ginesi’ye sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Ekvator Ginesi’ye Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Ekvator Ginesi’ye Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Ekvator Ginesi’ye Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Ekvator Ginesi’ye Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Ekvator Ginesi’ye Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Ekvator Ginesi’ye yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Ekvator Ginesi’ye  yüksek hizmet kalitesi, Ekvator Ginesi’ye dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Ekvator Ginesi’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Ekvator Ginesi’ye  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Ekvator Ginesi’ye Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Ekvator Ginesi’ye bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Ekvator Ginesi’ye o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Ekvator Ginesi’ye gitmesi için mal uçağa yüklenir. Ekvator Ginesi’ye gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Ekvator Ginesi’ye gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Ekvator Ginesi’ye gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Ekvator Ginesi’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Ekvator Ginesi’ye Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Ekvator Ginesi’nin sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Ekvator Ginesi’ye bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Ekvator Ginesi’ye poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.