Ekvator Ginesi'ye Ağır Nakliyat Hizmeti Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Ekvator Ginesi’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

Ekvator Ginesi’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Ekvator Ginesi’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Ekvator Ginesi’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Ekvator Ginesi’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Ekvator Ginesi’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Ekvator Ginesi’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Ekvator Ginesi’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Ekvator Ginesi’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Ekvator Ginesi’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Ekvator Ginesi’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Ekvator Ginesi’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Ekvator Ginesi’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Ekvator Ginesi’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Ekvator Ginesi’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Ekvator Ginesi’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Ekvator Ginesi’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Ekvator Ginesi’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Ekvator Ginesi’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Ekvator Ginesi’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Ekvator Ginesi’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Ekvator Ginesi’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Ekvator Ginesi’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Ekvator Ginesi’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Ekvator Ginesi’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Ekvator Ginesi’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Ekvator Ginesi’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Ekvator Ginesi’ye Beton santralleri taşımacılığı

Ekvator Ginesi’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Ekvator Ginesi’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Ekvator Ginesi’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Ekvator Ginesi’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Ekvator Ginesi’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Ekvator Ginesi’ye bazı yüklerde Ekvator Ginesi’ye günlük hareket saatleri, Ekvator Ginesi’ye taşımaya devam edilecek saatler, Ekvator Ginesi’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Ekvator Ginesi’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Ekvator Ginesi’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Ekvator Ginesi’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Ekvator Ginesi’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Ekvator Ginesi’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: