EKVATOR GINESI YURTDIŞI KARGO

Ekvator Ginesi Yurtdışı Kargonuzu Ekvator Ginesi Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Doküman gönderimi, Ekvator Ginesi Dosya gönderimi, Ekvator Ginesi Evrak gönderimi, Ekvator Ginesi Pasaport gönderimi, Ekvator Ginesi Numune gönderimi, Ekvator Ginesi Paket gönderimi, Ekvator Ginesi Hediye gönderimi ve Ekvator Ginesi Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Ekvator Ginesi acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Ekvator Ginesi gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Ekvator Ginesi’ye sevki yapılır.
Ekvator Ginesi Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Ekvator Ginesi gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Ekvator Ginesi acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Ekvator Ginesi Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Ekvator Ginesi DHL, Ekvator Ginesi FedEx ve Ekvator Ginesi UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Ekvator Ginesi Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Ekvator Ginesi kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Ekvator Ginesi Kargo Takip Numarası, gönderiniz Ekvator Ginesi’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Ekvator Ginesi’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Ekvator Ginesi gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Ekvator Ginesi’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

EKVATOR GINESI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Ekvator Ginesi Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Ekvator Ginesi kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Ekvator Ginesi koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Ekvator Ginesi kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Ekvator Ginesi kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Ekvator Ginesi Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Ekvator Ginesi’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Ekvator Ginesi paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Ekvator Ginesi yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Ekvator Ginesi Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Ekvator Ginesi Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.