DUBAI YURTDIŞI KARGO

Dubai Yurtdışı Kargonuzu Dubai Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Dubai Doküman gönderimi, Dubai Dosya gönderimi, Dubai Evrak gönderimi, Dubai Pasaport gönderimi, Dubai Numune gönderimi, Dubai Paket gönderimi, Dubai Hediye gönderimi ve Dubai Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Dubai acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Dubai Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Dubai gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Dubai’ye sevki yapılır.
Dubai Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Dubai gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Dubai acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Dubai Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Dubai DHL, Dubai FedEx ve Dubai UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Dubai Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Dubai kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Dubai Kargo Takip Numarası, gönderiniz Dubai’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Dubai’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Dubai gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Dubai’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

DUBAI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Dubai Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Dubai kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Dubai koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Dubai kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Dubai kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Dubai Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Dubai’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Dubai paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Dubai yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Dubai Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Dubai Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.