DOMINIK YURTDIŞI KARGO

Dominik Yurtdışı Kargonuzu Dominik Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Dominik Doküman gönderimi, Dominik Dosya gönderimi, Dominik Evrak gönderimi, Dominik Pasaport gönderimi, Dominik Numune gönderimi, Dominik Paket gönderimi, Dominik Hediye gönderimi ve Dominik Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Dominik acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Dominik Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Dominik gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Dominik’e sevki yapılır.
Dominik Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Dominik gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Dominik acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Dominik Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Dominik DHL, Dominik FedEx ve Dominik UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Dominik Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Dominik kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Dominik Kargo Takip Numarası, gönderiniz Dominik’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Dominik’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Dominik gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Dominik’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

DOMINIK’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Dominik Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Dominik kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Dominik koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Dominik kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Dominik kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Dominik Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Dominik’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Dominik paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Dominik yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Dominik Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Dominik Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.