• Home
  • Blog
  • Dominik Cumhuriyeti’ye Konteyner Taşımacılığı

Dominik Cumhuriyeti’ye Konteyner Taşımacılığı

Hem denizyolu hem de karayolu taşımacılığında en çok tercih edilen ekipman özelliğine sahiptir. Konteyner sayesinde taşımakta olduğumuz yükü sağlam bir şekilde taşımamızı sağlamaktadır. Bunun yanında sanayi de kullanılan hammaddeler, tarım ürünleri ya da inşaat malzemeleri gibi aklınıza gelebilecek her şey taşınabilir.

Dominik Cumhuriyeti’ye Konteyner Taşımacılığı Nedir?

Ülkeler arası ticaretin gelişmesi ile birlikte malzeme taşıyacak firmalara olan ihtiyaçta artmaktadır. Konteyner ile taşımanın bu kadar popüler olmasının sebebi dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olmasıdır. Hem maliyet açısından hem de işlevsellik yönünden oldukça kullanışlıdır.

Dominik Cumhuriyeti Denizyolu üzerinden konteyner taşımacılığı yapan firmamız Kargo34 için oldukça önemlidir. Dominik Cumhuriyeti gibi uzak veya deniz aşırı olan ülkeler ile yapılmakta olan ticaretin %98’i deniz yolu ve konteyner taşımacılığı ile yapılıyor.

Kargo34, Dominik Cumhuriyeti yük taşımacılığının büyük bir kısmını oluşturan konteyner taşımacılık sektöründe söz sahibi olmuştur. Kargo34 Dominik Cumhuriyeti dünyanın her yerinden, ihracat ve ithalat yapmakta olan firmalar adına yükü Dominik Cumhuriyeti’den varış ülkesine kadar olan süreyi kontrol eder ve yönetimini yapar.

Kargo34 sayesinde malzemelerinizin yüklü olduğu konteynerlar Dominik Cumhuriyeti’den alınıp boşaltma adresine götürülmesinden, gümrükleme hizmetlerinin yapılmasına kadar tüm detayları siz değerli müşterilerimiz için yapar.

Kargo34 Dominik Cumhuriyeti’ye Havayolu Konteyner Taşımacılığı ve Denizyolu Konteyner Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ebatları büyük olan malzemelerinizi güvenle ve yasal yollar ile Dominik Cumhuriyeti’ye götürmekteyiz.

Dominik Cumhuriyeti içinde bulunan araç filolarımız ile uluslararası denizyolu  konteyner taşımacılığı hizmetini güvenli bir şekilde ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. İthalat ya da ihracat yapılan Dominik Cumhuriyeti’den gelen veya Dominik Cumhuriyeti’ye giden malzemeleri ulaştırırken malzemelerinizi dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Dominik Cumhuriyeti’ye vermiş olduğumuz konteyner taşıma hizmeti  ülkelerin başında yer almaktadır. Türkiye’den Dominik Cumhuriyeti’ye malzeme gönderimlerinde gemi konteyner taşımacılığını tecrübeli ekibimiz ile yapmaktayız. Tüm ulusal ve uluslararası geçerliği bulunan yetki belgelerimiz mevcut. Dominik Cumhuriyeti taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen Kargo34 taşıma sektöründe kendinden bahsettirmektedir. Dominik Cumhuriyeti’ye konteyner işlemlerinizi korunaklı bir şekilde yapıyoruz. Malzemenizin büyüklüğü ne olursa olsun toplu olarak Dominik Cumhuriyeti’ye ulaştırıyoruz.

 Konteynerlar sayesinde Dominik Cumhuriyeti’ye gidecek olan malzemeler sudan, nemden etkilenmemektedir. Bunun yanında bu konteynerlar Dominik Cumhuriyeti’ye giden malzemeleri kırılma ve parçalanma gibi zararlardan ve ürün firelerinden de korumaktadır.

 Kargo34 olarak uzun yıllar boyu konteyner ile taşıma sektöründe hizmet vermiş ve tecrübeli ekiplerimiz ile Dominik Cumhuriyeti’ye taşımacılığı aksatmadan yapmaktayız!

Dominik Cumhuriyeti’ye yapılan konteyner taşıma işlemleri, yapılan yazılı anlaşmalar ve sözleşmeler doğrultusunda yapıyoruz. Dominik Cumhuriyeti’ye göndermek istediğiniz malın, ebadı, ağırlığı belirlenir. Çıkan sonuçlar doğrultusunda Dominik Cumhuriyeti’ye maliyeti çıkarılır. Maliyeti çıkarırken yol koşulları ve gönderilecek malın özellikleri de göz önüne alınır.

Kargo34 Dominik Cumhuriyeti’ye yaptığı taşıma işlemlerini, sınır kapıları ve limanların uluslararası taşımacılık kanunlarına göre yapmaktadır. Dominik Cumhuriyeti’ye yapılan bütün sevkiyat işlemleri yol ve liman takip sistemleri tarafından izlenmektedir. Dominik Cumhuriyeti’ye sevkiyat aşamaları yetkili personelimiz tarafından tarafından malzeme teslimine kadar izlenmektedir. Dominik Cumhuriyeti’ye konteyner taşımacılığı yapan Kargo34  en çok tercih edilmekte olan ve en güvenilir firmayız!

 Malzemelerinizi Dominik Cumhuriyeti’ye kara ve denizyolu ile uygun fiyatlara götürüyoruz.

 Dominik Cumhuriyeti’ye yapmış olduğumuz Denizyolu konteyner taşımacılığı en büyük taşımacılık hizmetlerinin içinde yer alır.  Kargo34 olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Dominik Cumhuriyeti’ye yapılan konteyner sevkiyatlarından önce araçlarımız ve filolarımızın düzenli bakımları yapılmakta ve yasal kontrolleri kontrol edilmektedir. Dominik Cumhuriyeti’ye sevk edilmek üzere yola çıkan malzemelerinizin sağlam bir şekilde gitmesini garanti altına alarak ve güvenli taşıma hizmeti  sunarak Türkiye’den Dominik Cumhuriyeti’ye götürüyoruz.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google