Dominik Cumhuriyeti'ye Fuar Ve Etkinlik Lojistiği Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Dominik Cumhuriyeti’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Dominik Cumhuriyeti’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Dominik Cumhuriyeti’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Dominik Cumhuriyeti’nin sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Dominik Cumhuriyeti’ye yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Dominik Cumhuriyeti’ye fuar alanı handling servislerinin sunulması, Dominik Cumhuriyeti’ye depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Dominik Cumhuriyeti Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Dominik Cumhuriyeti’ye aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Dominik Cumhuriyeti’ye bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Dominik Cumhuriyeti’ye gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Dominik Cumhuriyeti’ye ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Dominik Cumhuriyeti’ye fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Dominik Cumhuriyeti’ye fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Dominik Cumhuriyeti’ye bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Dominik Cumhuriyeti’ye tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Dominik Cumhuriyeti’ye birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Dominik Cumhuriyeti’ye fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Dominik Cumhuriyeti’ye bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Dominik Cumhuriyeti’ye muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Dominik Cumhuriyeti’ye en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Dominik Cumhuriyeti’ye Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Dominik Cumhuriyeti’ye Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Dominik Cumhuriyeti’ye Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Dominik Cumhuriyeti’ye Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Dominik Cumhuriyeti’ye İç taşıma

Dominik Cumhuriyeti’ye Dokümantasyon

Dominik Cumhuriyeti’ye Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Dominik Cumhuriyeti’ye Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Dominik Cumhuriyeti’ye özel sergiler, Dominik Cumhuriyeti’ye kongreler, toplantılar ve Dominik Cumhuriyeti’ye konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Dominik Cumhuriyeti’ye katılımcı firmalar, Dominik Cumhuriyeti’ye stand imalatçıları, Dominik Cumhuriyeti’ye fuar ve Dominik Cumhuriyeti’ye sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Dominik Cumhuriyeti’ye Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Dominik Cumhuriyeti’ye Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Dominik Cumhuriyeti’ye Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti’ye Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Dominik Cumhuriyeti’ye Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Dominik Cumhuriyeti’ye yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Dominik Cumhuriyeti’ye  yüksek hizmet kalitesi, Dominik Cumhuriyeti’ye dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Dominik Cumhuriyeti’ye  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Dominik Cumhuriyeti’ye Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Dominik Cumhuriyeti’ye bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Dominik Cumhuriyeti’ye o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Dominik Cumhuriyeti’ye gitmesi için mal uçağa yüklenir. Dominik Cumhuriyeti’ye gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Dominik Cumhuriyeti’ye gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Dominik Cumhuriyeti’ye gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Dominik Cumhuriyeti’ye Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Dominik Cumhuriyeti’nin sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Dominik Cumhuriyeti’ye bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Dominik Cumhuriyeti’ye poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: