DOMINIK CUMHURIYETI YURTDIŞI KARGO

Dominik Cumhuriyeti Yurtdışı Kargonuzu Dominik Cumhuriyeti Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Dominik Cumhuriyeti Doküman gönderimi, Dominik Cumhuriyeti Dosya gönderimi, Dominik Cumhuriyeti Evrak gönderimi, Dominik Cumhuriyeti Pasaport gönderimi, Dominik Cumhuriyeti Numune gönderimi, Dominik Cumhuriyeti Paket gönderimi, Dominik Cumhuriyeti Hediye gönderimi ve Dominik Cumhuriyeti Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Dominik Cumhuriyeti acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Dominik Cumhuriyeti Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Dominik Cumhuriyeti gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Dominik Cumhuriyeti’ye sevki yapılır.
Dominik Cumhuriyeti Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Dominik Cumhuriyeti gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Dominik Cumhuriyeti acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Dominik Cumhuriyeti Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Dominik Cumhuriyeti DHL, Dominik Cumhuriyeti FedEx ve Dominik Cumhuriyeti UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Dominik Cumhuriyeti Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Dominik Cumhuriyeti kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Dominik Cumhuriyeti Kargo Takip Numarası, gönderiniz Dominik Cumhuriyeti’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Dominik Cumhuriyeti’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Dominik Cumhuriyeti gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Dominik Cumhuriyeti’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

DOMINIK CUMHURIYETI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Dominik Cumhuriyeti Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Dominik Cumhuriyeti kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Dominik Cumhuriyeti koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Dominik Cumhuriyeti kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Dominik Cumhuriyeti kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Dominik Cumhuriyeti Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Dominik Cumhuriyeti’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Dominik Cumhuriyeti paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Dominik Cumhuriyeti yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Dominik Cumhuriyeti Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Dominik Cumhuriyeti Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.