Doğu Timor’a Proje Taşımacılığı

“Doğu Timor’a Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Doğu Timor’a proje taşımacılığı, Doğu Timor’a taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Doğu Timor’a proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Doğu Timor’a birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Doğu Timor’un belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Doğu Timor’a ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Doğu Timor’a proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Doğu Timor PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Doğu Timor’a Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Doğu Timor’a Yol izni alma,
Doğu Timor’a Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Doğu Timor’a Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Doğu Timor’a Yerel bilgilendirme,
Doğu Timor’a Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Doğu Timor’a Ağır yük taşımacılığı,
Doğu Timor’a Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Doğu Timor’a Sipariş izleme,
Doğu Timor’a Vinç ve survey,
Doğu Timor’a Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Doğu Timor’a Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Doğu Timor’a Emtia sigortası,
Doğu Timor’a Belge çıkışı,
Doğu Timor’a Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Doğu Timor’a Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Doğu Timor’a Buhar ve gaz türbinleri,
• Doğu Timor’a Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Doğu Timor’a Tank ve basınç araçları,
• Doğu Timor’a Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Doğu Timor PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Doğu Timor’a proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Doğu Timor’a taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Doğu Timor’a proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Doğu Timor’a bazen bazı projelerin Doğu Timor’a hava, Doğu Timor’a kara, Doğu Timor’a tren, Doğu Timor’a gemi, Doğu Timor’a deniz, Doğu Timor’a kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Doğu Timor’a proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Doğu Timor’a hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Doğu Timor’a proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.