Doğu Timor’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Doğu Timor’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Doğu Timor’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Doğu Timor’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Doğu Timor’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Doğu Timor’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Doğu Timor’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Doğu Timor’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Doğu Timor’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Doğu Timor’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Doğu Timor’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Doğu Timor’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Doğu Timor’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Doğu Timor’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Doğu Timor’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Doğu Timor’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Doğu Timor’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Doğu Timor’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Doğu Timor’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Doğu Timor’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Doğu Timor’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Doğu Timor’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Doğu Timor’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Doğu Timor’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Doğu Timor’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Doğu Timor’a Enerji santralleri taşımacılığı

Doğu Timor’a Beton santralleri taşımacılığı

Doğu Timor’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Doğu Timor’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Doğu Timor’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Doğu Timor’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Doğu Timor’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Doğu Timor’a bazı yüklerde Doğu Timor’a günlük hareket saatleri, Doğu Timor’a taşımaya devam edilecek saatler, Doğu Timor’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Doğu Timor’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Doğu Timor’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Doğu Timor’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Doğu Timor’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Doğu Timor’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.