DOĞU TIMOR YURTDIŞI KARGO

Doğu Timor Yurtdışı Kargonuzu Doğu Timor Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Doğu Timor Doküman gönderimi, Doğu Timor Dosya gönderimi, Doğu Timor Evrak gönderimi, Doğu Timor Pasaport gönderimi, Doğu Timor Numune gönderimi, Doğu Timor Paket gönderimi, Doğu Timor Hediye gönderimi ve Doğu Timor Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Doğu Timor acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Doğu Timor Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Doğu Timor gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Doğu Timor’a sevki yapılır.
Doğu Timor Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Doğu Timor gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Doğu Timor acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Doğu Timor Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Doğu Timor DHL, Doğu Timor FedEx ve Doğu Timor UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Doğu Timor Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Doğu Timor kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Doğu Timor Kargo Takip Numarası, gönderiniz Doğu Timor’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Doğu Timor’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Doğu Timor gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Doğu Timor’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

DOĞU TIMOR’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Doğu Timor Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Doğu Timor kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Doğu Timor koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Doğu Timor kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Doğu Timor kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Doğu Timor Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Doğu Timor’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Doğu Timor paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Doğu Timor yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Doğu Timor Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Doğu Timor Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.