DANIMARKA YURTDIŞI KARGO

Danimarka Yurtdışı Kargonuzu Danimarka Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Danimarka Doküman gönderimi, Danimarka Dosya gönderimi, Danimarka Evrak gönderimi, Danimarka Pasaport gönderimi, Danimarka Numune gönderimi, Danimarka Paket gönderimi, Danimarka Hediye gönderimi ve Danimarka Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Danimarka acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Danimarka Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Danimarka gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Danimarka’ya sevki yapılır.
Danimarka Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Danimarka gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Danimarka acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Danimarka Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Danimarka DHL, Danimarka FedEx ve Danimarka UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Danimarka Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Danimarka kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Danimarka Kargo Takip Numarası, gönderiniz Danimarka’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Danimarka’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Danimarka gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Danimarka’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

DANIMARKA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Danimarka Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Danimarka kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Danimarka koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Danimarka kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Danimarka kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Danimarka Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Danimarka’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Danimarka paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Danimarka yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Danimarka Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Danimarka Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.