Cook Adaları’ya Proje Taşımacılığı

“Cook Adaları’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Cook Adaları’ya proje taşımacılığı, Cook Adaları’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Cook Adaları’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Cook Adaları’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Cook Adaları’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Cook Adaları’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Cook Adaları’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Cook Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Cook Adaları’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Cook Adaları’ya Yol izni alma,
Cook Adaları’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Cook Adaları’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Cook Adaları’ya Yerel bilgilendirme,
Cook Adaları’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Cook Adaları’ya Ağır yük taşımacılığı,
Cook Adaları’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Cook Adaları’ya Sipariş izleme,
Cook Adaları’ya Vinç ve survey,
Cook Adaları’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Cook Adaları’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Cook Adaları’ya Emtia sigortası,
Cook Adaları’ya Belge çıkışı,
Cook Adaları’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Cook Adaları’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Cook Adaları’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Cook Adaları’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Cook Adaları’ya Tank ve basınç araçları,
• Cook Adaları’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Cook Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Cook Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Cook Adaları’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Cook Adaları’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Cook Adaları’ya bazen bazı projelerin Cook Adaları’ya hava, Cook Adaları’ya kara, Cook Adaları’ya tren, Cook Adaları’ya gemi, Cook Adaları’ya deniz, Cook Adaları’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Cook Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Cook Adaları’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Cook Adaları’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.