Cook Adaları’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Cook Adaları’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Cook Adaları’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Cook Adaları’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Cook Adaları’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Cook Adaları’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Cook Adaları’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Cook Adaları’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Cook Adaları’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Cook Adaları’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Cook Adaları’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Cook Adaları’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Cook Adaları’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Cook Adaları’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Cook Adaları’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Cook Adaları’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Cook Adaları’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Cook Adaları’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Cook Adaları’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Cook Adaları’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Cook Adaları’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Cook Adaları’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Cook Adaları’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Cook Adaları’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Cook Adaları’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Cook Adaları’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Cook Adaları’ya Beton santralleri taşımacılığı

Cook Adaları’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Cook Adaları’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Cook Adaları’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Cook Adaları’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Cook Adaları’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Cook Adaları’ya bazı yüklerde Cook Adaları’ya günlük hareket saatleri, Cook Adaları’ya taşımaya devam edilecek saatler, Cook Adaları’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Cook Adaları’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Cook Adaları’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Cook Adaları’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Cook Adaları’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Cook Adaları’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.