COOK ADALARI YURTDIŞI KARGO

Cook Adaları Yurtdışı Kargonuzu Cook Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Cook Adaları Doküman gönderimi, Cook Adaları Dosya gönderimi, Cook Adaları Evrak gönderimi, Cook Adaları Pasaport gönderimi, Cook Adaları Numune gönderimi, Cook Adaları Paket gönderimi, Cook Adaları Hediye gönderimi ve Cook Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Cook Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Cook Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Cook Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Cook Adaları’ya sevki yapılır.
Cook Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Cook Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Cook Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Cook Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Cook Adaları DHL, Cook Adaları FedEx ve Cook Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Cook Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Cook Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Cook Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Cook Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Cook Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Cook Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Cook Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

COOK ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Cook Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Cook Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Cook Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Cook Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Cook Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Cook Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Cook Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Cook Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Cook Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Cook Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Cook Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.