Cocos Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Cocos Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Cocos Adaları’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Cocos Adaları’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Cocos Adaları’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Cocos Adaları’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Cocos Adaları Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Cocos Adaları’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Cocos Adaları’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Cocos Adaları’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Cocos Adaları’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Cocos Adaları Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Cocos Adaları’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Cocos Adaları’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Cocos Adaları’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Cocos Adaları’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Cocos Adaları’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Cocos Adaları’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Cocos Adaları’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Cocos Adaları’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Cocos Adaları’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Cocos Adaları’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Cocos Adaları’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Cocos Adaları’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Cocos Adaları’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Cocos Adaları’ya İç taşıma

Cocos Adaları’ya Dokümantasyon

Cocos Adaları’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Cocos Adaları’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Cocos Adaları’ya özel sergiler, Cocos Adaları’ya kongreler, toplantılar ve Cocos Adaları’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Cocos Adaları’ya katılımcı firmalar, Cocos Adaları’ya stand imalatçıları, Cocos Adaları’ya fuar ve Cocos Adaları’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Cocos Adaları’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Cocos Adaları’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Cocos Adaları’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Cocos Adaları’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Cocos Adaları’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Cocos Adaları’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Cocos Adaları’ya  yüksek hizmet kalitesi, Cocos Adaları’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Cocos Adaları’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Cocos Adaları’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Cocos Adaları’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Cocos Adaları’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Cocos Adaları’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Cocos Adaları’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Cocos Adaları’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Cocos Adaları’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Cocos Adaları’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Cocos Adaları’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Cocos Adaları’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Cocos Adaları’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Cocos Adaları’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Cocos Adaları’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.